Hakkımızda


KURULDUĞUMUZ GÜNDEN BERİ PROFESYONEL MUTFAKLARA TAT KATIYORUZ

Koza Gıda olarak, 1994‘ten beri, ithal gıda konusunda Türkiye’nin lider markasıyız. Kurulduğumuz günden beri profesyoneller için, profesyonelce çalışmayı ilke edinmiş bir marka olmanın yanı sıra, amacımız her gün sektörü yeniden tanımlamak. Çünkü biliyoruz ki, kendini geliştirmeden zirvede kalmak zordur. Bu sebeple biz, Koza Gıda olarak, günümüz mutfak eğilimlerini sizler için takip etmeye, dünya lezzetlerini mutfağınıza getirmeye ve hizmet kalitemizi arttırmak için personelimize, teknolojik altyapımıza ve kurumsal kimliğimize yatırım yapmaya devam ediyoruz.

DÜNYA'NIN MUTFAĞI KOZA GIDA'DA

Biz Koza Gıda’yı Dünya Mutfağı kültürünü ve bilgisini geliştirmeyi ve genişletmeyi ilke edinmiş bir marka olarak tanımlıyoruz. Bu doğrultuda amacımız da, bu kültürü anlatarak daha çok kişiyi bu dünyanın içerisine dahil etmek ve onlara daha fazla ürün sunarak, daha çeşitli yemek yapabilmelerine olanak sağlayan bir marka olmak.

AMACIMIZ SÜREKLİ YENİLENMEK

Koza Gıda olarak Türkiye ve KKTC’de 23 farklı ülkeden 100’ün üzerinde yerli ve yabancı markanın distribütörlüğünü yapıyoruz. Dünya’nın farklı mutfaklarında kullanılan yaklaşık 1.200’e yakın ürünü müşterilerimize sunuyoruz.

Birlikte çalıştığımız müşterilerimizin ürün yelpazelerini genişletmek ilk amacımız. Bunu yaparken hem dünyada olan yeni gelișme ve trendlerden yararlanıyoruz, hem Koza Live mutfağımız sayesinde mevcut ürünleri yeni reçeteler ile destekliyoruz. Yaptığımız yurtiçi ve yurtdışı fuar gezileri, tedarikçi ziyaretleri hep müşterilerimiz için.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

E-Bültenimize üye olduğunuz için teşekkür ederiz.