Kalite Standartlarımız

Dünya mutfağının en sevilen lezzetlerini; gıda güvenliğinden, kaliteden, insan sağlığından ve mutlu müşteri ilkelerinden ödün vermeden; değerli müşterilerimiz ile buluşturmayı ilke edindik. Mükemmellik, kalite ve profesyonellik öylece gelmez. Bunların hepsini çatısı altında bulunduran ve sürekli ileriye giden bir firma olabilmek için ürünlerinizden önce kendi çalışma yöntemlerinizin kalitesinden emin olmalı ve kendinizi denetlemeli, önünüze yeni amaçlar koymalısınız. BRC standartlarını temel alarak oluşturduğumuz sistemimiz bunun en güzel örneğidir.

Ve işte tam da bunları yapabilen bir marka olduğumuz için, bugün Dünya’nın her bir köşesinden ürünü, binlerce profesyonelle buluşturan bir firmayız, çünkü biz Koza Gıda’yız! Toplam Kalite Yönetimi yaklaşımı ile, sistematik olarak tüm departmanlardaki iş süreçleri sürekli geliştirilir. Verimliliğin arttırılması çalışmaları yapılarak hizmet kalitemizin yükselmesi için gerekli şartlar belirlenir.

Öte yandan, müşteri talep ve şikayetlerine en hızlı ve en doğru geri dönüşü gerçekleştirebilmek adına, BRC standartları temel alınarak hizmet verilir.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

E-Bültenimize üye olduğunuz için teşekkür ederiz.