ŞEFLERİN KOZA'SI

Hep söyleriz; işin mutfağı farklıdır. Müşterinin önüne gelen yemeğin arkasında uzun bir süreç, farklı aşamalar ve farklı disiplinler vardır. İşte biz, Koza Gıda olarak, tam da burada, işin mutfağındayız.

2008 yılında kurulan mutfağımız demo ve pasta şeflerinden oluşan 8 kişilik bir ekiptir.

Koza Live mutfağı, kurulduğu yıldan bugüne, hem farklı mutfaklara yeni lezzetler üretme konusunda hizmet vermiş, hem de kendi ekibinin eğitimini ve profesyonellik seviyesini arttırmak için çalışmış bir mutfaktır.

Koza’da her şey mutfakta başlar... Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına Koza Gıda içerisinde sahip olduğumuz “canlı mutfak”, şirketin kalbidir diyebiliriz. Tüm eksikler, tüm yenilikler, tüm ihtiyaçlar bu mutfakta tespit edilir, burada üretilir. Bu mutfak bizler için öyle bir noktadadır ki, her bölümden çalışanımız, kendini geliştirmek ve öğrenmek adına burada, Koza Live’dadır.

Kısacası Koza Gıda’da her tabak gerçek bir mutfaktan çıkar.

Reçete Üretimi ve Menü Danışmanlığı

Müşterilerimize özgün ve özel reçeteler tasarlayarak, distribütörlüğünü yaptığımız ürünlerin farklı şekillerde kullanımı anlatılır, menülerini zenginleştirmeye yarayacak yeni fikirler verilir ve ihtiyaç doğrultusunda özel menü tasarımları yapılır.


Ürün ve Uygulama Gösterimleri

Uygulama mutfağında ve pastacılık atölyemizde; 9 yılda binlerce şef, satınalmacı ve işletmeciye 150’nin üzerinde farklı başlıklarda eğitim uygulaması verildi. Ayrıca farklı periyotlarda mutfağımızı müşterilerimize açarak belli kategorilerdeki ürünlerimizi yakından tanımalarına olanak sağlayan open house aktiviteleri düzenledik.


Tedarikçi Destekli Demo Uygulamaları

Temsilcisi olduğumuz markaların Dünya çapında isim yapmış şefleri ile Koza Gıda mutfağında ve aşçılık okullarının oditoryumlarında ağırlanarak 40’a yakın sunum gerçekleştirildi.


Satış Ekibi Eğitimleri

Satış ekibimizin, düzenli olarak, tüm ürünlerimizle ilgili eğitim mutfağımızda pratik ve teorik eğitimden geçirildiği, ürünler ve kullanım biçimleri ile ilgili olan eğitimlerdir.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

E-Bültenimize üye olduğunuz için teşekkür ederiz.