ÜRÜNLERİMİZ

Departmanlarımız

Koza Gıda satış ekibi alanında uzman ve donanımlı personellerden oluşur. Satış ekibimize belirli aralıklarla verilen mutfak eğitimleriyle, sektöre ve ürünlere dair bilgileri her daim güncel tutulur. Satış ekibimiz ; İstanbul içi, İstanbul dışı ve Perakende olmak üzere üç bölümden oluşur. Türkiye’nin her kanalına geniş satış ağımız sayesinde ürünlerimizi ulaştırma imkanına sahibiz.
 
 
   
Pazarlama departmanımız, şirketimiz ile ilgili tüm tanıtım faaliyetlerini, organizasyonları, sosyal medya, web sitesi iletişimimizi sağlamak için çalışmalar yapmaktadır.
 

  Dünyadaki yeniliklerin öncülüğünde şirketimizin ürün yelpazesini genişletmek adına sürekli araştırmalar ve ziyaretler yapan departmanımız, sektöre dair en yeni ve güncel ürünleri müşterilerimizle buluşturmak için sürekli araştırma halinde çalışır.


   Eğitim ve uygulama mutfağında alanında uzman şeflerimiz, ürünlerimizle ilgili tanıtım aktiviteleri düzenler. Temsilcisi olduğumuz markaların dünyaca ünlü şefleri mutfağımızda ağırlanır. Tüm Türkiye’de ürünlerimize dair demolar gerçekleştiren şeflerimiz, yenilikçi yaklaşımları ile yeni bir bakış açısı kazandırır.

   Koza Gıda’nın bünyesindeki ithalat departmanı, konusunda uzman personellerden oluşmaktadır. İthal ettiğimiz ürünlerin fabrikadaki üretim aşamasından siz değerli müşterilerimize ulaşana kadar geçen süreç, gıda mühendislerimiz tarafından denetlenmektedir.


  Muhasebe departmanımız;Sipariş-Stok-Muhasebe entegre sistemi, tüm bankalarda yüksek kredibilite,bağımsız dış denetim,tam tastik kapsamlı vergi denetimi anlaşmaları ve satış raporları için özel yazılımları ile güçlü bir çalışma sistemine sahiptir.


  Dünya standartlarında 365 gün 24 saat tüm yedekleme sistemleriyle kontrol edilen depomuzda; kuru depo, -18 ve +4 depo olmak üzere birçok bölümden oluşmaktadır. 5000 palet (170 tır) kapasiteli depolama alanı bulunan depomuzda 30 kişilik tecrübeli depo ve sevkiyat ekibimiz müşterilerimize kesintisiz hizmet verebilmek için görev almaktadır.
1900
Acetaia Malpighi
Acetum
Alcas
ALMAR
Alpenhain
Altınmarka
Aroy D
Avieta
Bindi
Chef Seasons
Clement Faugier
Cock
Comatec
Daregal
David Rio
Davinci
Delifrance
Demarle
Dim-Sum
Dobla
Dübör
EKLER İSTANBUL
Elephant
Elite
En Nefis
Eti
Eurovanille
Exotic
Fallot
Ferrer
Fersan
Foco
Frigopak
Gaea
Garcima
Garofalo
Ghirardelli
Giddy Bar
GOLD DUCK
Granoro
Great Harvest
Hegmek
Hellmann's
Hilcona
Hügli
Jfc
Kaitatuya
KERRYMAID
Khao Shong
La Costena
La Fiesta
Le Guérandais
Lee Kum Kee
Linghams
Magic Seasoning Blends
Masdeu
Mc Cain
Mission
Mizkan
Monini
Morelli
Mövenpick
Mr Waffle
Mr. Garni
Nomen
Pavoni
Pcb
Pidy
Pregel
ProntoFresco
Rama
Rani Gıda
Ravifruit
RAWSOME
Rella
Rougie
Sacla
Salud
Scotti
Silikomart
Silver River
So Sweet
Soavegel
Sosa
Spring Home
Sweet Baby Ray S
Sweet Street Dessert
Tabasco
Thai World
Thaiworld - Uni Eagle
Tyj
Urbani
Van Der Meulen
Weck
Xiamen
Yinfa