Haberler ve Aktiviteler

Firmamızla ilgili güncel bilgileri bu sayfadan edinebilirsiniz


Sayı: 29
Tarih: 26/3/2013

Koza Food Fest 2013, Yine Büyük Beğeni Topladı


Koza Food Fest 2013, Yine Büyük Beğeni Topladı
Koza Gıda’nın bu yıl 2.sini organize ettiği Koza Food Fest 2013 etkinliği Sirha İstanbul içerisinde yoğun bir katılımla gerçekleşti. 7-9 Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleşen bu etkinliği yaklaşık olarak 10 bin kişi ziyaret etti. 35 yabancı firmanın katılımıyla gerçekleşen organizasyona 10 yabancı şef de katkıda bulundu. Sirha İstanbul’un içerisinde yer alan Koza Food Fest 2013’te 3 gün boyunca Koza Gıda’nın ithalatını yaptığı ürünler katılımcılara tanıtıldı ve çeşitli tadım etkinlikleri gerçekleşti. Organizasyona katkıda bulunan şefler, şov mutfağında lezzetli gösteriler yaptı ve ürünlerin nasıl kullanıldığına dair bilgiler verdiler.

Koza Gıda’nın bu yıl 2.sini organize ettiği Koza Food Fest 2013 etkinliği Sirha İstanbul içerisinde yoğun bir katılımla gerçekleşti. 7-9 Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleşen bu etkinliği yaklaşık olarak 10 bin kişi ziyaret etti. 35 yabancı firmanın katılımıyla gerçekleşen organizasyona 10 yabancı şef de katkıda bulundu. Sirha İstanbul’un içerisinde yer alan Koza Food Fest 2013’te 3 gün boyunca Koza Gıda’nın ithalatını yaptığı ürünler katılımcılara tanıtıldı ve çeşitli tadım etkinlikleri gerçekleşti. Organizasyona katkıda bulunan şefler, şov mutfağında lezzetli gösteriler yaptı ve ürünlerin nasıl kullanıldığına dair bilgiler verdiler… Koza Gıda’nın KFF 2013 katılımcı firmalarından bazıları ise şöyle: Bindi, COMATEC, Delifrance, Dobla, Euro Vanille, Garofalo, Lee Kum Kee, Mıssıon, P.C.B, Pfalzgraf, Gourmet Pidy, Pre Gel, Ravıfruıt, Rougıe, Sacla, Sosa, Thai World, Unifine, Zucceroo ve Altınmarka. Birçok yurt dışı firmasıyla çalışan Koza Gıda’nın katılımcı firmaları, yapılan organizasyondan oldukça memnun kaldılar. Ayrıca Koza Food Fest’e ilgi çok büyüktü, gelen ziyaretçiler de en az katılımcılar kadar memnun ayrıldılar organizasyondan.

Koza Gıda’nın birbirinden değerli markaları büyük ilgi gördü! Koza Food Fest 2013’te pastacılık adına ciddi anlamda şovlar yapıldı ve ürünler ile ilgili bilgiler verildi. Çikolata kalıpları konusunda önemli markalar arasında yer alan PCB ve Demarle stantlarına ilgi büyüktü. Yine büyük bir marka olan Dobla’da ziyaretçilerin sıklıkla bilgi aldığı stantlar arasındaydı. Tart ve külah ürünleri konusunda söz sahibi olan Pidy ve La Rose Noire, şeker hamurunda dünya lideri olan Satin Ice, krema üretimi yapan Shineroad ve Koza Gıda ailesine yeni giren, alanında en iyilerden biri olan çikolata üreticisi Altınmarka standı da büyük ilgi gördü.

Web sitesi trafiğini analiz etmek ve deneyiminizi iyileştirmek için bu sitede 'çerez' kullaniyoruz.